Tradycyjny masaż z Bali jest starożytną techniką masażu wykorzystującą ugniatania skóry, gładzenia, intensywne rozcierania, akupresurę i refleksologię. Ważnym elementem masażu są olejki eteryczne które poprzez zapach silnie bodźcują pamięć i koncentrację. Mają działanie uspokajające, wprowadzają stan relaksu i poczucie spokoju.

Płynne ruchy wykonywane przez masażystę zapewniają głęboką stymulację tkanki podskórnej, powięziowej oraz łącznej, co powoduje że technika  jest skuteczna w terapii urazów sportowych i leczenia kontuzji.

Masaż z wyspy Bali można stosować w każdym wieku praktycznie bez ograniczeń. Balijczycy wierzą że aby osiągnąć psychiczny i fizyczny błogostan krew i tlen muszą swobodnie przepływać przez organizm.

Masaż jest pomocny w leczeniu migren, bólach mięśni i stawów, zaburzeniach snu, przewlekłym stresie, niepokoju, depresji oraz objawów alergii. Jest to niezwykły system terapeutyczny mający na celu wprowadzenie ciała i umysłu w stan harmonii a przez to dobrego zdrowia i samopoczucia, spokoju oraz duchowej odnowy.

Na naszym kursie poznasz techniki oryginalne, których mieliśmy okazję nauczyć się od rodowitych Balijczyków. Jest to jeden z tych masaży które pokochasz Ty i twoi pacjenci. Zapraszamy!

Masaż Balijski należy do rodziny tradycyjnych masaży indonezyjskich i pochodzi z wyspy Bali.
Masaż Balijski to połączenie technik akupresury, ajurwedy, refleksologii, strechingu i aromaterapii w jednej sesji.
Głównym celem tego masażu jest głęboki relaks całego ciała i wyciszenie umysłu.
Do masażu używa się egzotycznych esencji zapachowych na bazie naturalnych olejków. Wykorzystuje się aromaty jaśminu, róży, drzewa sandałowego, kokosu, kampaki, ylang-ylang lub frangipani. Kompozycje mają działanie relaksujące.

 

Liczba godzin: 16h
Cena szkolenia: 600 zł

 

Prowadzący: Yony Ricardo Florez Mendoza

Wykształcenie prowadzącego:

– Royal National College, Hereford, Wielka Brytania

kierunek: Diploma ITEC International Qualification in Holistic Massage

– Universidad Nacional de Piura, Peru

kierunek: Facultad de Ciencias Biológicas (Nauki Biologiczne)

Kursy i Szkolenia:

– Akademia Masażu Karuna, Rytel-Polsce: Masaz hammam turecki, masaż hammam marokanski, masaż balijski, masaż tajski, masaż organic beauty.

– Diploma Tratamientos faciales Skincare Ainy. Lima-Peru

– Profesjonalne szkolenie  zabiegów na twarz produktem francuskiej firmy Ainy.

– Centro Cultural Peruvian-Japanese Institution. Lima-Peru

– Certyfikat z masażu gorącymi kamieniami, masażu antycellulitowego oraz masażu odchudzającego.

– Tomo No Kai Japanese Institution. Lima-Peru

– Certyfikat z masażu Shiatsu oraz refleksjologii.

 

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje certyfikat.

 

Certyfikat podmiotu leczniczego College Medical Clinic jest dowodem dla umiejętności nabytych przez kursanta oraz poświadczeniem najlepszych standardów i wysokiej jakości stosowanych przez niego usług w zakresie objętym kursem.

Nie czekaj – potwierdź swoje kwalifikacje certyfikatem!

 

Koszt certyfikatu: 100 zł