Dla wszystkich, którzy ukończyli kurs masażu klasycznego przygotowaliśmy kurs masażu leczniczego. Dzięki temu szkoleniu poznasz sposoby zastosowania masażu w leczeniu różnego rodzaju schorzeń.

Na zajęciach z anatomii i fizjologi poznasz układ nerwowy i krwionośny, aby efektywniej stosować techniki masażu dowiesz się czym jest masaż izometryczny, centryfugalny czy kontra lateralny, opowiemy jak masować w rwie kulszowej i innych jednostkach chorobowych.

Program Kursu:

– podstawy anatomii,

– podstawy fizjologii,

– techniki masażu leczniczego,

– masaż leczniczy w poszczególnych jednostkach chorobowych,

– drenaż limfatyczny

Po ukończeniu kursu masażu otrzymujesz zaświadczenie na druku MEN potwierdzające zdobyte umiejętności w dziedzinie masażu leczniczego oraz dwa dyplomy w języku polskim i angielskim, dodatkowo płatne za każdy 30 zł

Po kursie można pracować w salonach odnowy biologicznej, saunach, łaźniach tureckich, łaźniach parowych, solariach, salonach odchudzających, klubach sportowych oraz w gabinetach masażu. Można również otworzyć działalność gospodarczą.

 

Cena kursu: 499 zł

Czas trwania: 30 godzin

 

Certyfikat podmiotu leczniczego College Medical Clinic jest dowodem dla umiejętności nabytych przez kursanta oraz poświadczeniem najlepszych standardów i wysokiej jakości stosowanych przez niego usług w zakresie objętym kursem.

Nie czekaj – potwierdź swoje kwalifikacje certyfikatem!

 

Koszt certyfikatu: 50 zł