Centrum Kursów i Szkoleń College Medyczny oferuje Państwu promocyjne pakiety kursów masażu w atrakcyjnych cenach:

PAKIET 1 – liczba godzin: 20, CENA: 399 zł

1. Masaż łącznotkankowy

2. Masaż centryfugalny

3. Masaż okostnowy

PAKIET 2 – Masaż sportowy + izometryczny – 30 godzin, CENA: 399 zł.

PAKIET 3 – Masaż stóp: refleksologia + chiropraktyka – 30 godzin, CENA: 499 zł.

 

PAKIET PROMOCYJNY 1

Liczba godzin: 20

Cena: 399 zł

1. Masaż łącznotkankowy
Masaż łącznotkankowy to masaż odruchowych stref tkani łącznotkankowej. Technika i sposób oraz odczucia pacjenta wykonania jest specyficzna. Wykonuje się gdy powłoki ciała są mocno napięte. Zmniejszenie napięć i uzyskanie przesuwalności tkanek rozluźnia organizm oraz wpływa na zaburzenia narządów wewnętrznych.
2. Masaż centryfugalny
Jest to masaż stawowy wykonywany po urazach stawowych takich jak; zwichnięcia, skręcenia oraz po urazach elementów okołostawowych; więzadeł, ścięgien, torebek stawowych. Masaż przeprowadzamy na mokro. Masaż wykonuje się codziennie. Stosuje się w połączeniu z kinezyterapia oraz zabiegami fizjoterapeutycznymi.
3. Masaż okostnowy
Polega na uciskowym i punktowym oddziaływaniu odpowiednich powierzchni kostnych. Uzyskuje się miejscowe pobudzenie przekrwienia, regenerację komórek w tkance kostnej oraz na neuroodruchowym wpływie na narządy. Wskazaniem do masażu okostnowego są bóle głowy, kręgosłupa, przeciążenia bólowe krzyża, stany po zapaleniu płuc i narządów wewnętrznych, zmian zwyrodnieniowych stawów, po zwichnięciach, złamaniach, długotrwałym unieruchomieniu.

PAKIET PROMOCYJNY 2

Masaż Sportowy + Izometryczny

Liczba godzin: 30

CENA: 399 zł

Masaż sportowy – to intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu powstałe na skutek aktywności fizycznej. Celem masażu sportowego jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących w sporcie wyczynowym. Masaż ten występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej.
Masaż izometryczny wpływa na przyrost masy mięśniowej i siły mięśni. M.i. opiera się na technikach masażu klasycznego. Stosuje się go w celu zwiększenia masy mięśnia w przypadkach kiedy doszło do zaniku mięśnia. Szczególnie jest wykorzystywany do odbudowy masy mięśniowej po długotrwałym unieruchomieniu, złamaniach, u sportowców po różnego rodzaju kontuzjach, również do poprawy prawidłowej postury ciała.

PAKIET PROMOCYJNY 3

Masaż Stóp Refleksologiczny + Chiropraktyka Stóp

Liczba godzin: 30

Cena: 499 zł

Refleksologia jest jednocześnie sztuka i nauka. Jest to niezwykle skuteczna forma leczniczego masażu stóp- jedna z podstawowych metod medycyny alternatywnej i komplementarnej. U jej podstaw leżą badania fizjologiczne i neurologiczne. Jest to metoda polegająca na uciskaniu określonych stref na stopach/ to mapa całego, jego części i narządów/ Masaż stóp połączony jest z technikami mobilizacji i manipulacji w celu przywrócenia prawidłowych stosunków anatomicznych w obrębie układu kostno – stawowego stopy. W połączeniu obu zabiegów uzyskujemy zamierzony efekt terapeutyczny. Refleksologia uzyskała miano naukowej metody leczniczej na całym świecie.
W Polsce zawód refleksologa wpisano do Dz.U. Nr.264 z dnia 16.12. 2004r.

 

Certyfikat podmiotu leczniczego College Medical Clinic jest dowodem dla umiejętności nabytych przez kursanta oraz poświadczeniem najlepszych standardów i wysokiej jakości stosowanych przez niego usług w zakresie objętym kursem.

Nie czekaj – potwierdź swoje kwalifikacje certyfikatem!

 

Koszt certyfikatu: 50 zł