Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

23-26.03.2023 Trener Grupowy Treningu Zastępowania Agresji

23 marca @ 08:00 - 26 marca @ 16:00

Kurs adresowany dla osób dorosłych, umożliwiający poszerzenie kwalifikacji zawodowych, przygotowujący nauczycieli, pedagogów, psychologów, wychowawców, pracowników socjalnych i wolontariuszy, zamierzających radzić sobie z agresją wśród młodzieży w szkołach i placówkach oświaty, pomocy społecznej oraz organizacjach pozarządowych. Ze względu na zapotrzebowanie jest to idealny i ekonomiczny kurs dla trenerów, coachów i osób prowadzących działalność oświatową, profilaktyczna i w zakresie socjoterapii.

Program szkolenia:

Trening Zastępowania Agresji zawiera trzy powiązane ze sobą składowe:

Trening umiejętności społecznych – uczący, co robić, aby osiągać sukcesy społeczne;
Trening kontroli złości – uczący, czego nie robić w stanie pobudzenia emocjonalnego, dostarczający technik identyfikowania sygnałów złości i reagowania we właściwy sposób;
Wnioskowanie moralne – uczące rozważania różnych punktów widzenia oraz podejmowania odpowiedzialnych i dojrzałych decyzji.
Oryginalny program szkolenia Trenera Grupowego (Facylitatora) Aggression Replacement Training ART® według A. P. Goldsteina, B. Glicka i J. Gibbsa (USA) dla osób pracujących z młodzieżą w wieku od około 10 do 17 lat, w zaktualizowanej i dostosowanej do polskich warunków wersji autorskiej Mistrzów Trenerskich ART (ART Master Trainer) Ewy i Jacka Morawskich.

Szczegółowy program kursu: https://college-med.pl/inne-kursy-zawodowe/trener-grupowy-treningu-zastepowania-agresji-art

Szczegóły

Początek:
23 marca @ 08:00
Koniec:
26 marca @ 16:00

Miejsce wydarzenia

Konsorcjum Naukowo Edukacyjne
ul. Duża 21
Kielce, świętokrzyskie 25-304 Poland
+ Google Map
Telefon:
535 60 60 14 | 730 207 730

Organizator

Konsorcjum Naukowo Edukacyjne